Aukce 72

28 |

After the 'Last Supper' of Leonardo da Vinci

Kód položky: 52359

tisk, plátno 21/36

352 x 147 cm

Signatura: sign. PD Hermann Nitsch 1983, UD autorské razítko O. M. Theater Hermann Nitsch

PD razítko Editor Francesco Conz Verona

Vyvolávací cena: 350 000 Kč

  • 26 | Ray Man
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 27 | Hermann Nitsch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 29 | Getulio Alviani
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 30 | Ryszard Winiarski
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 31 | Jan Tarasin
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 32 | Kajetan Sosnowski
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 33 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 34 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 35 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 36 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 37 | Alois Mikulka
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 38 | Sylva Lacinová
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč