Aukce 72

70 |

5/Zdroj

Kód položky: 52298

1991-1992

akryl, plátno

45 x 45 x 45 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Milan Grygar 1991-92

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 210 000 Kč

  • 68 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 69 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 71 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 72 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 73 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 74 | Vladimír Merta
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 75 | Theodor Pištěk
    Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč
  • 76 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 77 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 78 | Milan Knížák
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 79 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 80 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 340 000 Kč