Aukce 71

46 |

Verführer

Kód položky: 51042

akryl, tempera, plátno, sololit, autorský box

93 x 113 x 7 cm

Signatura: sign. na rubu na štítku Koblasa

na rubu autorský štítek s popisem a dva štítky s popisem

Vyvolávací cena: 100 000 Kč