Aukce 71

68 |

Variamobilní princip s elementem L

Kód položky: 50970

1965-1970

akryl, plátno

70 x 70 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček / 1965 - 1970

na rubu popis díla autorem, štítek s popisem

Vyvolávací cena: 220 000 Kč

  • 66 | Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 67 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 69 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 70 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 71 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 72 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 73 | Ryszard Winiarski
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 74 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 75 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 76 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 77 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 78 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč