Aukce 71

95 |

Rodný dům Jos. Jungmanna v Hudlicích

Kód položky: 50930

1912

olej, lepenka

22 x 27,5 cm

Signatura: sign. LD M. Benka, RD 1912

PD název díla autorem

Vyvolávací cena: 25 000 Kč