Aukce 71

24 |

Paganini

Kód položky: 50984

litografie, IV. stav

42,5 x 32 cm

Signatura: sign. LD František Tichý 47

na rubu razítko NGGS Praha s číslem R 144.469, v soupisu grafického díla č. 130

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 22 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 23 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 25 | František Malý
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 26 | Richard Fremund
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 27 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 28 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 6 900 000 Kč
  • 30 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 31 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 32 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 33 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 34 | Jiří Valenta
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč