Aukce 71

154 |

Obraz

Kód položky: 50879

kombinovaná technika, olej, tempera, koláž, plátno

110 x 150 cm

Signatura: sign. PD S. Kovařík 67, na rubu S. Kovařík 9. 1967

na rubu na blindrámu autorský štítek s popisem

Vyvolávací cena: 28 000 Kč