Aukce 71

181 |

Nevěř nikomu nad třicet

Kód položky: 50991

2009

akryl, plátno

89,5 x 60 cm

Signatura: sign. PD Pasta C 2009, na rubu Pasta C 2009

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

  • 179 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 180 | Miroslav Štolfa
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 182 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 183 | Petr Malina
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 184 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč