Aukce 71

78 |

Lampa

Kód položky: 51057

2015-2018

olej, plátno

110 x 90 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2015 - 2018

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 480 000 Kč