Aukce 71

103 |

La Bourse, Paris

Kód položky: 50954

1913

kresba tužkou, akvarel, běloba

37 x 45,5 cm

Signatura: sign. PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1913

UD název díla autorem

Vyvolávací cena: 30 000 Kč