Aukce 71

37 |

Krajina

Kód položky: 50998

olej, sololit

116 x 106 cm

Signatura: sign. PD V. Novák 80, na rubu červenec - srpen V. Novák 1980

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 35 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 36 | Václav Stratil
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 38 | Karel Trinkewitz
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 39 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 40 | Lubomír Přibyl
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 41 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 42 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 43 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 44 | Zdeněk Beran
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 45 | Věra Janoušková
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 46 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 47 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč