Aukce 71

37 |

Krajina

Kód položky: 50998

olej, sololit

116 x 106 cm

Signatura: sign. PD V. Novák 80, na rubu červenec - srpen V. Novák 1980

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč