Aukce 71

61 |

Dürer

Kód položky: 50924

olej, sololit

52,5 x 45,5 cm

Signatura: sign. PD F. Gross 71

reprodukováno: monografie Eva Petrová, František Gross, Nakladatelství Vltavín, Praha 2004, č. 272

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 59 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 60 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 62 | Karel Chaba
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 63 | Jaroslava Pešicová
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 64 | Kamil Linhart
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 65 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 3 200 000 Kč
  • 66 | Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 67 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 68 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 69 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 70 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 71 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč