Aukce 71

61 |

Dürer

Kód položky: 50924

olej, sololit

52,5 x 45,5 cm

Signatura: sign. PD F. Gross 71

reprodukováno: monografie Eva Petrová, František Gross, Nakladatelství Vltavín, Praha 2004, č. 272

Vyvolávací cena: 180 000 Kč