Aukce 71

53 |

Dívka s diviznou

Kód položky: 50878

olej, plátno

120 x 100 cm

Signatura: sign. PD S. Podhrázský 77

na rubu autorský štítek s popisem díla, přiložena odborná expertiza Marie Klimešová.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč