Aukce 70

63 |

Variamobilní princip s elementem L III.

Kód položky: 49528

1965-1970

akryl, plátno

70 x 70 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček

Vyvolávací cena: 180 000 Kč