Aukce 70

62 |

Variamobilní princip s elementem L I.

Kód položky: 49527

1965-1970

akryl, plátno

70 x 70 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček

Vyvolávací cena: 180 000 Kč