Aukce 70

84 |

V zimě na potoce

Kód položky: 49472

olej, plátno

85 x 102 cm

Signatura: sign. PD Hlavsa Ol.

pravost potvrdila: PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 30 000 Kč