Aukce 70

15 |

Provensálská krajina

Kód položky: 49384

olej, plátno

60 x 73 cm

Signatura: sign. PD Coubine

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 480 000 Kč