Aukce 70

21 |

Pohyb modré s černým plánem

Kód položky: 49521

1922

kvyš, karton

20 x 25 cm

Signatura: sign. LD Kupka

provenience: Galerie Karl Flinker, Paříž, vystaveno: Kestner-Gesellschaft, Hannover, 1966, kat. č. 43, Gimpel Fils Gallery LTD, Londýn, říjen 1964, kat. č. 16, Galerie Aronowitsch, Stockholm, listopad 1967

Vyvolávací cena: 1 800 000 Kč

  • 19 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 20 | František Malý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 22 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 28 000 000 Kč
  • 23 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 24 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 700 000 Kč
  • 25 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 26 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 27 | Josef Váchal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 28 | Antonín Pelc
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 29 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 30 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 31 | František Malý
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč