Aukce 70

82 |

Pohled na Pražský hrad

Kód položky: 49530

olej, plátno

61 x 81 cm

Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík

pravost potvrdil: PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 65 000 Kč