Aukce 70

48 |

Padající orloj

Kód položky: 49526

olej, email, plátno kašírované na lepence

71 x 49,5 cm

Signatura: sign. PD monogram M 61

provenience: z pozůstalosti historika umění Bohumíra Mráze

Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč