Aukce 70

85 |

Lesní potok

Kód položky: 49487

olej, plátno

57 x 45 cm

Signatura: sign. LD Fr. Slabý

pravost potvrdila: PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 65 000 Kč