Aukce 70

16 |

Kytice v okně

Kód položky: 49383

olej, překližka

75 x 57 cm

Signatura: sign. PD O. Kerhart 38.

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 14 | Josef Ullmann
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 15 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 17 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 340 000 Kč
  • 18 | František Drtikol
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 19 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 20 | František Malý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 21 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 1 800 000 Kč
  • 22 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 28 000 000 Kč
  • 23 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 24 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 700 000 Kč
  • 25 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 26 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč