Aukce 70

16 |

Kytice v okně

Kód položky: 49383

olej, překližka

75 x 57 cm

Signatura: sign. PD O. Kerhart 38.

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč