Aukce 70

116 |

Krásná je tvář periferie

Kód položky: 49429

kombinovaná technika, plátno

80 x 70 cm

Signatura: sign. PD Saudek

provenience: získáno z autorské výstavy Káji Saudka, Zlín, 2000

Vyvolávací cena: 160 000 Kč