Aukce 70

150 |

Bez názvu

Kód položky: 49439

kombinovaná technika, koláž, akvarel, uhel, karton

33 x 51,5 cm (výřez)

Signatura: sign. PN Istler 53

PN dedikace autorem: Marii 84

Vyvolávací cena: 15 000 Kč