Aukce 70

18 |

Bez názvu

Kód položky: 49432

olej, lepenka

52 x 37,5 cm

Signatura: sign. LD Drtikol 1938, na rubu monogram 28/11 1938 D

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč