Aukce 70

18 |

Bez názvu

Kód položky: 49432

olej, lepenka

52 x 37,5 cm

Signatura: sign. LD Drtikol 1938, na rubu monogram 28/11 1938 D

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 16 | Oldřich Kerhart
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 17 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 340 000 Kč
  • 19 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 20 | František Malý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 21 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 1 800 000 Kč
  • 22 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 28 000 000 Kč
  • 23 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 24 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 700 000 Kč
  • 25 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 26 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 27 | Josef Váchal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 28 | Antonín Pelc
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč