Aukce 70

115 |

Balón

Kód položky: 49422

akvarel, tuš

23 x15 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 87, LD 21. 1.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

  • 113 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 6 000 Kč
  • 114 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 116 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 117 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 118 | Josef Hlinomaz
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 119 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 120 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 121 | Rudolf Němec
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 122 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 123 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 124 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 125 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč