Aukce 70

99 |

Akt v modrém

Kód položky: 49454

olej, plátno

95 x 66 cm

Signatura: sign. LD Holý 26

na rubu na blindrámu štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 95 000 Kč