Aukce 70

23 |

Abstraktní kompozice

Kód položky: 49522

akvarel, karton

32,5 x 24,5 cm

Signatura: sign. PD Foltýn

provenience: sbírka významného sběratele prof. Teyschla, Brno

Vyvolávací cena: 18 000 Kč