Aukce 70

23 |

Abstraktní kompozice

Kód položky: 49522

akvarel, karton

32,5 x 24,5 cm

Signatura: sign. PD Foltýn

provenience: sbírka významného sběratele prof. Teyschla, Brno

Vyvolávací cena: 18 000 Kč

  • 21 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 1 800 000 Kč
  • 22 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 28 000 000 Kč
  • 24 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 700 000 Kč
  • 25 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 26 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 27 | Josef Váchal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 28 | Antonín Pelc
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 29 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 30 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 31 | František Malý
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 32 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 340 000 Kč
  • 33 | Bohuslav Reynek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč