Aukce 69

4 |

Zelené Irsko

Kód položky: 48322

kombinovaná technika, koláž, barvené plátno na lepe

28 x 42,5 cm

Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 61

na rubu razítko a část štítku ČFVU s popisem díla

Vyvolávací cena: 320 000 Kč

  • 2 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 3 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 5 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 6 | Běla Kolářová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 7 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 8 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
  • 9 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 10 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 11 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 12 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 13 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 14 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč