Aukce 69

11 |

TTSK

Kód položky: 48289

kombinovaná technika, koláž, olej, tuš, plátno

80 x 120 cm

Signatura: sign. na rubu Serpan 10.12.72

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč