Aukce 69

11 |

TTSK

Kód položky: 48289

kombinovaná technika, koláž, olej, tuš, plátno

80 x 120 cm

Signatura: sign. na rubu Serpan 10.12.72

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč

  • 9 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 10 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 12 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 13 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 14 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 15 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 16 | Rudolf Zörner
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 17 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 18 | Vladimír Novák
    Vyvolávací cena: 42 000 Kč
  • 19 | Oskár Čepan
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 20 | Dalibor Chatrný
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 21 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč