Aukce 69

31 |

Raněný lívanečník - Z cyklu Asamblážované destruované nádobí

Kód položky: 48313

1964 - 1979

kombinovaná technika, olej, tuš, akryl, reliéf, ruč

49 x 45,5 cm

Signatura: sign. UD Aleš Veselý, na rubu 1964, 1972, 1974, 27. 6. 1979

Vyvolávací cena: 75 000 Kč