Aukce 69

66 |

No. 29

Kód položky: 48320

akryl, plátno

110 x 110 cm

Signatura: sign. na rubu monogram 1998

na rubu popis díla autorem a štítek Nový Zlínský salon

Vyvolávací cena: 240 000 Kč