Aukce 69

48 |

Kapradiny

Kód položky: 48305

1996 / 1998

kombinovaná technika, plátno

110 x 110 cm

Signatura: sign. UD Anderle 96 / 1998, 24. 7. - 22. 9.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 46 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 47 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 49 | Dalibor Chatrný
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 50 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 51 | Alex Mlynárčik
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 52 | Michal Ranný
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 53 | Rudolf Fila
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 54 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 55 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 56 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 57 | Jan Hendrych
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 58 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč