Aukce 68

61 |

Zastavený čas

Kód položky: 47984

olej, asambláž, dřevo

69,5 x 29,5 cm

Signatura: sign. na rubu V Hejna 67

na rubu název díla autorem, razítko Galerie Longa a štítek s popisem díla, reprodukováno: v monografii Harald Tesan - Václav Hejna, Barva a bytí, 2013, str. 129

Vyvolávací cena: 42 000 Kč

  • 59 | Jiří Valenta
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 60 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 62 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
  • 63 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 64 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 65 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč
  • 66 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 67 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 68 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 5 000 Kč
  • 69 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 70 | Karel Vysušil
    Vyvolávací cena: 6 000 Kč
  • 71 | Karel Vysušil
    Vyvolávací cena: 4 000 Kč