Aukce 68

26 |

Velká červená hlava plná bílých květin – Senzitivní manifestace V.

Kód položky: 48014

email, olej, dřevěná deska

53 x 40 cm

Signatura: sign. PD M. 67, na rubu M. Medek

Vyvolávací cena: 2 350 000 Kč