Aukce 68

107 |

Statek ve žluté krajině

Kód položky: 47936

olej, plátno

68 x 100 cm

Signatura: sign. PD Beneš 76, na rubu Vlastimil Beneš

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 70 000 Kč