Aukce 68

189 |

Poranění

Kód položky: 48002

2017

kombinovaná technika, plátno

50 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu Jiří David 2017

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 250 000 Kč