Aukce 68

131 |

Piazzetta

Kód položky: 47930

barevná litografie 56/200

11,5 x 17 cm

Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, J. Z. 76 v tisku

uprostřed dedikace autorem

Vyvolávací cena: 8 000 Kč