Aukce 68

83 |

Druhá špatně popsaná situace

Kód položky: 47867

barevná litografie 4/20

34 x 22 cm

Signatura: sign. PD Jiří Balcar 66

na rubu název díla s datací

Vyvolávací cena: 11 000 Kč