Aukce 68

83 |

Druhá špatně popsaná situace

Kód položky: 47867

barevná litografie 4/20

34 x 22 cm

Signatura: sign. PD Jiří Balcar 66

na rubu název díla s datací

Vyvolávací cena: 11 000 Kč

  • 81 | Běla Kolářová
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 82 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 84 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 11 000 Kč
  • 85 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 11 000 Kč
  • 86 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 11 000 Kč
  • 87 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 11 000 Kč
  • 88 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 11 000 Kč
  • 89 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 11 000 Kč
  • 90 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 11 000 Kč
  • 91 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 11 000 Kč
  • 92 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 93 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč