Aukce 68

104 |

Chlapec s píšťalkou

Kód položky: 48006

olej, plátno

33 x 41 cm

Signatura: sign. LD Ota Janeček 1984, na rubu Ota Janeček 84

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 32 000 Kč