Aukce 68

106 |

Cesta v polích

Kód položky: 47974

olej, deska

21,5 x 24,5 cm

Signatura: sign. PD Valter K

na rubu název díla a nečitelná datace autorem

Vyvolávací cena: 24 000 Kč