Aukce 67

10 |

Zátiší s ovocem a lahví Chianti

Kód položky: 47450

olej, lepenka

46 x 55 cm (výřez)

Signatura: sign. LD J. Slavíček

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. provenience: významná sbírka šéfdirigenta brněnské filharmonie

Vyvolávací cena: 55 000 Kč