Aukce 67

16 |

Zasněná

Kód položky: 47449

olej, plátno

62 x 44 cm

Signatura: sign. PD Jar Král 1930

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

  • 14 | Bohumír Dvorský
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 15 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 17 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 18 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 19 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 20 | František Malý
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 21 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 22 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 23 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 24 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 25 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč