Aukce 67

103 |

Šachovnice v krajině

Kód položky: 47503

akvarel, tuš, karton

23 x 15 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 81

Vyvolávací cena: 16 000 Kč

  • 101 | Tomáš Bím
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 102 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 104 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 105 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 106 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 107 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 108 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 109 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 110 | Bohuslav Reynek
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 111 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 112 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 113 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč