1886
olej, plátno
66 x 52,5 cmSignatura: sign. LD FŽeníšek 86
na rubu štítek Waldesova obrazárna, č. 1147, štítek Národní galerie v Praze, č. O 2154, (1940 - 1998), restituováno 1998. popsáno: Toman 1950, II. Str. 748, (Toaleta). reprodukováno: Prahl 1980, č. k. 30, Naděžda Blažíčková-Horová, František Ženíšek, vyd
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |