Aukce 67

73 |

Procesí

Kód položky: 47461

olej, plátno

20 x 44 cm

Signatura: sign. LD Boh. Dvorský

na rubu štítek Moravské galerie v Brně

Vyvolávací cena: 18 000 Kč