Aukce 67

166 |

Přenesení do světla

Kód položky: 47361

olej, plátno

73 x 60 cm

Signatura: sign. PD Vašíček 97

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 24 000 Kč