Aukce 67

3 |

Polní cesta

Kód položky: 47495

1904

olej, lepenka

63 x 72 cm

Signatura: sign. PD A. Slavíček

odborná expertiza Doc. PhDr. Marie Rakušanová, Ph.D., odborná expertiza PhDr. Mgr. Michael Zachař, odborná expertiza ak. mal. Zora Grohmanová

Vyvolávací cena: 2 100 000 Kč