Aukce 67

15 |

Naříkající (Z cyklu Plačky)

Kód položky: 47496

olej, plátno

55 x 35 cm

Signatura: sign. LN K. Černý 45

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, PhD. restaurátorský průzkum a chemicko-technologická analýza Libor Jaroš

Vyvolávací cena: 850 000 Kč

  • 13 | Karel Holan
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 14 | Bohumír Dvorský
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 16 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 17 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 18 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 19 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 20 | František Malý
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 21 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 22 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 23 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 24 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 25 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč