Aukce 67

53 |

Modistky v dílně

Kód položky: 47380

olej, dřevo

37 x 52 cm

Signatura: sign. PD Multrus

reprodukováno: Fedor Soldan - Sociální umění, Melantrich, 1980, č. 42.

Vyvolávací cena: 28 000 Kč